Whatsapp İletişim Hattı
+90 532 432 59 08
Önyüklemeyi Atla

Onaylı, Sertifikalı Firma

ISO sertifika onaylı firmayız.

Kalite, Özveri, Güven

Deneyimle 1985'ten günümüze
 Hatay'ın Fidanlı Köyünde, kendi yatırım sahalarında meyve fidanı yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren Naim Fidancılık, 1985 yılından bu yana gelen deneyimi ile her yıl kendini yenileyerek yatırımlarını genişletmiş, gerek bölgede sağladığı istihdam gerekse fidan yetiştiriciliğinde uzmanlaşması konusunda sektöre eşsiz katkılar sağlamıştır. Faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Hatay/Fidanlı Köyü'nün coğrafi koşulları, iklim özelliği ve toprak yapısı ile yılların verdiği deneyimimizi profesyonel kadro ve teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası profesyonel destek vermekteyiz.
     Tecrübemiz,iddamız ve sorumluluklarımızla sürekli sizlerin yanınızda olmaya özen göstermekteyiz. Öncelikli amacımız müsteri memnuniyetidir. Web sitemizde ürettiğimiz fidanları sizlere sunmaktayız. Ürünler sayfamızdan bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bir kaç bilgide web sitemizde bulunmaktadır.
 
Naim Fidancılık ekibi olarak değişen Dünya ekonomisi şartlarına uyum sağlayacak, devamlı yeni gelişmeleri takip edecek ve uygulama aşamasında öncülük edecek konusunda uzman kadroya sahiptir.Naim Fidancılık olarak bölgemizde meyveciliğin hak ettiği seviyelere ulaşması için kaliteli ve onaylanmış sertifikalı fidanlarıyla saygıdeğer çifçilerimizi desteklemektedir ve desteklemeye de devam edecektir.
Hakkımızda

Kurumsal
Naim Fidancılık

Hatay'ın Fidanlı Köyünde, kendi yatırım sahalarında meyve fidanı yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren Naim Fidancılık, 1985 yılından bu yana gelen deneyimi ile her yıl kendini yenileyerek yatırımlarını genişletmiş, gerek bölgede sağladığı istihdam gerekse fidan yetiştiriciliğinde uzmanlaşmaskonusunda sektöre eşsiz katkılar sağlamıştır...