Whatsapp İletişim Hattı
+90 532 432 59 08
Önyüklemeyi Atla

Onaylı, Sertifikalı Firma

ISO sertifika onaylı firmayız.

Kalite, Özveri, Güven

Deneyimle 1985'ten günümüze

100% Müşteri Memnuniyeti

İşimizi seviyor, ürettiğimiz fidanların kalitesine güveniyoruz. Gönderdiğimiz fidanlara her zaman kefiliz.
Daha Fazla

Hızlı, Doğru ve Özel Ambalajla Teslim

Sözleşmeli, faturalı ve söz verdiğimiz zamanda en iyi paketleme yada özel araçla gönderim imkanı.
Daha Fazla

Dünyanın Her Yerine Fidan Gönderiyoruz

Tüm dünyadan gelen sipariş talepleri ile 7/24 kesintisiz, güvenilir garantili hizmet ile Dünya'nın her yerindeyiz.
Daha Fazla
Hakkımızda

Hoşgeldiniz
Naim Fidancılık

Hatay'ın Fidanlı Köyünde, kendi yatırım sahalarında meyve fidanı yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren Naim Fidancılık, 1985 yılından bu yana gelen deneyimi ile her yıl kendini yenileyerek yatırımlarını genişletmiş, gerek bölgede sağladığı istihdam gerekse fidan yetiştiriciliğinde uzmanlaşmaskonusunda sektöre eşsiz katkılar sağlamıştır...
Daha Fazlası
Naim Fidancılık'tan

Fidanlarımız
Ürün & Hizmetler

Türkiye de ağırlıklı olarak Akdeniz ve Ege kıyıları az miktarda da olsa Doğu Karadeniz kıyısında yetiştirilen narenciye fidanı elma ile üzümden sonra en fazla yetiştirilen ve aynı zamanda en çok ihracatı yapılan meyvedir...
Tümünü Görüntüle

Beklemeyin! Hemen Bize Ulaşın

Bizimle sipariş bölümünden irtibata geçerek veya ilgili sipariş formunu doldurarak direkt sipariş verebilirsiniz. veya direk iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz..
Tüm Fidanlarımız
İletişim Kurun

Bizimle İrtibata Geçin

Fidancılık ile ilgili güncel bilgiler

Bizden Haberler

1

Hatay'da Turunçgil Yetiştiriciliğinde İklim İstekleri

İklim denince akla sıcaklık gelir. Turunçgillerin yayılmasını sınırlayan en önemli etmen düşük sıcaklıklardır. Gerek düşük, gerekse yüksek sıcaklıklar turunçgillerde meyve verimliliğini ve kalitesini olumsuz etkiler.
Daha Fazla
2

Turunçgillerde Toprak İstekleri

Turunçgiller için uygun topraklar; hafif ve orta ağır yapıda, iyi drene olabilen, gevşek ve iyi havalanabilen kumlu, kumlu – tınlı, tınlı, killi – tınlı yapıdaki topraklardır.
Daha Fazla
3

Mevsimlerden Sonbahar Antakya'da Fidan Dikimi

Aranızda sonbaharda dikim yapmış olanlar var mı bilmiyorum fakat sonbaharda dikim yapmanın, ilkbaharda dikim yapmak kadar normal bir şey olabileceğini açıklayacağım sizlere.
Daha Fazla
4

Antakya' da Meyve Bahçeleri Kışa Nasıl Hazırlanır

Eski bir deyiş vardır: Tedbir, tedaviden iyidir. Ben bu sözleri dikkate alarak hareket ediyorum. Özellikle de bahçem söz konusu olduğunda.
Daha Fazla
5

Nar Nerede ve Nasıl Yetiştirilir

Bir ılıman iklim meyve türü olan narın ana vatanı, Ortadoğu, Anadolu ve Kafkasya ile İran Körfezi arasında kalan bölge olup binlerce yıldır üretimi ve tüketimi yapılmaktadır.
Daha Fazla
6

Tüplü Fidan Mı Açık Köklü Fidan Mı Tercih Edilmelidir?

Yeni fidan dikecek olan kişiler tüplü fidan mı yoksa açık köklü fidan mı dikeceklerine karar vermelidir. Fidan dikimi, fidan dikim zamanları ve uygulanacak yöntemler araştırılırken öncelikle ne çeşit fidan tercih edileceğine karar verilmelidir.
Daha Fazla
7

Hatay Samandağı'nda Naim Fidancılık

Fidan Üreticileri Alt Birliği (FÜAB) Yönetimi Kurulu Başkanı Gürsel Tanrıver, Ülkemizde meyvecilik ve fidancılık sektöründeki hızlı gelişmeler, üretilen fidan sayısı ve kalitesindeki artış ve meyve ihracatında artış ile kendini gösterdiğini söyledi.
Daha Fazla